KOLORY+MOTYWY

Tu znajdziesz inspirację na wygląd swojego aparatu!

Każdy aparat jest wyjątkowy i indywidualny!

Żaden aparat nie będzie taki sam jak Twój!

W momencie braku możliwości wykonania konkretnego zdobienia laboratorium dokona wszelkich starań aby aparat był nadal wyjątkowy. :)

Pacjent powinien być poinformowany i świadomy, że ostatecznym wygląd aparatu, może różnić się od zdjęcia. Wzory umieszczone na stronie mają jedynie charakter poglądowy.

W przypadku braku konkretnej kalkomanii na stanie, użyta zostanie zastępcza (podobna).

Informujemy, że kolory i wzory mogą odbiegać od wskazanych na zdjęciach. Laboratorium zastrzega sobie prawo do zmiany ozdób/kalkomanii zachowując motyw.

Strona zawiera przykładowe wzory. Większość wzorów pokazana jest dla aparatów górnych (duże płyty). Na aparatach dolnych zdobienie będzie miało zupełnie inny wygląd ze względu na dużo mniejszą powierzchnie płyty aparatu.

 

Informujemy, że zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170) wykorzystywanie autorskich pomysłów i rozwiązań do bezpośredniego kopiowania, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki ze strony, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora GREG-DENT ORTHODONTICS SP. Z O.O. jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich i podlega karze przewidzianej w Kodeksie Karnym.

Wszystkie zdjęcia, grafiki, teksty i inne elementy znajdujące się na stronie www.greg-dent.pl są własnością firmy GREG-DENT ORTHODONTICS SP. Z O.O. ( Zarejestrowana w Sadzie Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy, KRS: 0000993602 NIP: 9472008901, REGON: 52327731400000, kapitał zakładowy wynosi 40 000 zł. Dawniej: Grzegorz Piątkowski prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą pod firmą: Grzegorz Piątkowski GREG-DENT Laboratorium protetyczno-ortodontyczne). Zostały one wykonane przez, bądź na zlecenie firmy. Wszystkie elementy nie będące własnością firmy GREG-DENT ORTHODONTICS SP. Z O.O. zostały umieszczone za zgodą firm/twórców będących właścicielami w/w elementów.

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu zagwarantowania pełnej funkcjonalności.

Wszelkie prawa zastrzeżone © GREG-DENT 2018.
Projekt i wykonanie — combar.pl